کاریزان ارتباط

تازه ها

::: آغاز طراحی مجدد دستگاه قاصدک باامکانات بیشتر (ییستم فروردین1390)

در این طراحی، قلب سیستم موبایل دستگاه به نسخه بالاتر ارتقاء می یابد، همچنین امکاناتی نظیر جعبه فلزی، پک باطری اضطراری، مجموعه ادوات جانبی و امکانات دیگر به سیستم اضافه میگردد.

::: نصب 30 عدد مودم KGPRS100در پست های برق تهران (دهم فروردین1390)

تعداد 30 عدد مودم KGPRS با همکاری شرکت سایبر صنعت در 30 پست زمینی نصب و تست گردید. و اطلاعات پستهای برق به سرور مرکزی انتقال داده شد.

::: امضای قرارداد مشترک با همراه اول برای طراحی سیستم کنترل و مانیتورینگ از راه دور تکرار کننده های (زپیتر) جاده ای (اسفند ماه 1389)

طی قرارداد مشترکی با شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) ، شرکت کاریزان موظف به طراحی و ساخت سیستم کنترل و مانیتورینگ از راه دور سایت های رپیترهای چاده ای گردید. این پروژه شامل طراحی سخت افزاری و همچنین نرم افزار کنترل از راه دور می باشد.

::: امضای قرارداد مشترک با همراه اول برای طراحی سیستم تست اتوماتیک کیفیت شبکه موبایل (اسفند ماه 1389)

طی قرارداد مشترکی با شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) ، شرکت کاریزان موظف به طراحی و ساخت سیستم تست اتوماتیک کیفیت شبکه موبایل همراه اول شد. در این پروژه با نصب دستگاههای تست ساخت شرکت کاریزان در میادین اصلی شهر تهران، کیفیت مکالمه و پوشش دهی در هر نقطه بصورت لحظه به لحظه و آنلاین نظارت و مانیتور می گردد.

::: تولد یکی دیگر از محصولات شرکت کاریزان ارتباط :: KGPRS100مودم-روتر GPRS با قابلیت V-P-N (بیستم اسفندماه 1389)

شرکت کاریزان ارتباط به سفارش شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ طراحی و ساخت دستگاه مودمهای GPRS صنعتی با قابلیت Router و V-P-N را با موفقیت به پایان رساند. از طریق این مودمها اطلاعات PLC ها از طریق بستر اینترنت بصورت امن و رمز شده به سرورهای اسکادای شرکت توزیع منتقل می گردد. این مودم یکی از پیشرفته ترین محصولات شرکت شامل پردازنده 400 مگاهرتزی و سیستم عامل لینوکس که دارای نرم افزار سرور وب، سرور FTP ، پروتکل هایRouting ، Bridging ،Nat ، Web Interface و دارای ماژول GSM می باشد.

::: امضای قرارداد مشترک با همراه اول برای طراحی سیستم جامع کنترل آلارم BTS های Outdoor با استفاده از اس.ام.اس (پانزدهم اسفند ماه 1389)

طی قرارداد مشترکی با شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) ، شرکت کاریزان موظف به طراحی ساخت و تطبیق سیستم های تله متری خود برای کنترل و مانیتورینگ سایت های BTS همراه اول شد. این قرارداد شامل طراحی و تحویل نرم افزار کنترل مرکزی NMS نیز می باشد.

::: نصب و راه اندازی دستگاه "مالتی پلکسر اطلاعات اسکادا" ساخت شرکت کاریزان در حساسترین مرکز کنترل توزیع نیروی کشور (اسفند ماه 1389)

شرکت کاریزان ارتباط به سفارش شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ طراحی و ساخت دستگاه "مالتی پلکسر اطلاعات اسکادای دیسپاچینگ" را با موفقیت به پایان رساند. تعداد 80 پورت از این دستگاه در مرکز دیسپاچینگ ملی کشور نصب و با موفقیت تست های مربوطه را پشت سر گذاشت. بدین ترتیب دستگاههای ساخت کاریزان در یکی از حساس ترین مرکز کنترل شبکه توزیع نیروی برق کشور نصب گردید.

::: برگزاری جلسات مشترک با اپراتورهای تلفن همراه کشور برای تخصیص (Access Point Name) APN اختصاصی برای اتوماسیون بر پایه شبکه GPRS (دی و بهمن ماه 1389)

کلیه مشترکین شبکه موبایل برای استفاده از سرویس اینترنت شبکه موبایل (GPRS یا EDGE) می بایستی از "درگاه ورود شبکه" یا همان APN استفاده نمایند. این درگاه برای مشترکان اپراتور همراه اول MCINET و برای مشترکان شرکت ایرانسل MTNIRANCELL می باشد. با توجه به تجربیات شرکت کاریزان، تخصیص APN اختصاصی به شرکتها ، سازمانها و ارگانهایی که از بستر "جی پی آر اس" بعنوان زیر ساخت مخابراتی استفاده می کنند، می تواند سبب افزایش امنیت، عدم تداخل ترافیک کاربران عادی با ترافیک صنعتی گردد. مشتریانی مانند بانک ها، پذیرنده های بانکی که از بستر GPRS برای دستگاه های کارت خوان شتاب استفاده می کنند، شرکتهای آب و برق و گاز که از شبکه GPRS برای قرائت کنتور از راه دور استفاده می کنند و شرکت های مشابه با داشتن APN خاص خود می توانند امنیت و قابلیت اطمینان شبکه خود را بهبود ببخشند. در این راستا شرکت کاریزان جلسات مشترکی با اپراتور های اول و دوم برگزار نمود که خوشبختانه هر دو اپراتور زیر ساخت های اجرایی برای رسیدن به این هدف را فراهم آورده اند.

::: شرکت کاریزان ارتباط بعنوان طراح و سازنده بستر مخابراتی پروژه تله متری 400 پست برق انتخاب گردید. (دیماه 1389)

با توجه به تجربیات شرکت کاریزان در زمینه انتقال اطلاعات از طریق شبکه موبایل، این شرکت بعنوان مشاور و طراح مودم - روتر های ویژه برای انتقال اطلاعات 400 پست برق شرکت توزیع نیروی برق تهران انتخاب گردید. با توجه به اینکه اتوماسیون پست های برق برای اولین بار بصورت پایلوت در شهر تهران اجرا می گردد؛ این پروژه از اهمیت خاصی بر خوردار می باشد و سرنوشت اتوماسیون هزاران پست برق در سراسر کشور منوط به موفقیت این پروژه می باشد.

::: حضور مشترک شرکت کاریزان و شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری (چهارم الی نهم دیماه 1389)

یازدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری چهارم دی ماه با حضور وزیر علوم،تحقیقات و فناوری و وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مصلای بزرگ حضرت امام خمینی(ره) در تهران گشایش یافت.

شرکت کاریران ارتباط بعنوان یکی از شرکتهای همکار شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به دعوت شرکت توزیع نیرو با حضوردر"یازدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی وفناوری"نسبت به ارائه فعالیت های انجام شده درحوزه پژوهش و فناوری در غرفه شرکت توزیع نیروی برق اقدام کرد.

در این نمایشگاه دستگاه های KT100 ، دستگاه پینگر، دستگاه قاصدک، سیستم مالتی پلکسر اطلاعات اسکادای دیسپاچینگ و سیستم هوشمند سازی روشنایی معابر ارائه گردیدند.

 

 

نمایندگان فروش

تهران - دفتر مرکزی

تلفن: 88691923-021

 


استان هرمزگان

شرکت طنین پیامک خلیج فارس
جناب آقای قنبرزاده

آدرس: هرمزگان، بندرعباس، گلشهر شمالی، بلوار امام خمینی، خ دارو پخش، ساختمان کوروش، واحد 6
تلفن: 8-6677105-0761
فکس: 6682937-0761


استان فارس

شرکت بازرگانی کیومرثی
جناب آقای کیومرثی

آدرس: شیراز، خیابان توحید، مجتمع تجاری شهر، فاز 1، طبقه 4، واحد 408
تلفن: 2332350-0711


استان فارس

شرکت فن آوران برق فیروزصنعت 
جناب آقای صابری فیروزی

آدرس : مرودشت، خیابان 22 بهمن، چهار راه اول شمالی، سمت راست
تلفن: 3281310-0917


استان گیلان و مازندران

شرکت تجهیز بنای خزر
جناب آقای مهندس فرابراهیمی

آدرس: گیلان ،رشت، خ تختي، ابتداي كوچه توانبخشي، بالاي بانك ايران‌زمين، طبقه دوم
تلفن:7227002-0131
فاكس:7227001-0131
http://www.tajhizbana.com


استان کرمان

جناب آقای عباسعلی کریمی

آدرس: رفسنجان، اسماعیل آباد نوق، خ شهید استاد حسینی، پ 117
تلفن: 1923672-0913


استان سیستان و بلوچستان

شرکت پارس توان گستر زاهدان

آدرس: زاهدان ، خیابان دانشگاه ، نرسیده به میدان امام علی ، جنب هتل صالح ، پاساژ صالح ، واحد 13
تلفن :05413218803 – 05413254940 الی 4

تماس با شرکت

دفتر مرکزی

تلفن تماس: 88691923 021

شماره تلفاکس: 88691957 021

پست الکترونیک: info [at] karizan.com

موقعیت شما در وب سایت : صفحه اول درباره ما آخرین اخبار