کاریزان ارتباط

محصولات

مودم KEDGE کاریزان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

مودم KEDGE100 کاریزان یک دستگاه با کارایی بالا با قابلیت بروز رسانی برای استفاده در محیطهای صنعتی با نویز بالا و ارتباط با دستگاه های صنعتی می باشد. مودم KEDGE100 کاریزان برروی بستر موبایل وبا فناوری نسل 2.75G فعالیت میکند و اجازه میدهد چند کامپیوتر، لپ تاپ، وب کم، بردهای PLC، دستگاه های POS و ATM و دیگر دستگاه های مبتنی بر Ethernet بطور همزمان از طریق یک مودم به شبکه مرکزی متصل گردند، این اتصال می تواند اتصال اصلی یا پشتیبان باشد.
با توجه به پشتوانه موفق شرکت در ساخت تجهیزات مبتنی بر GSM/GPRS/EDGE ، مودم KEDGE100 کاریزان به مجموعه سخت افزارهای شرکت اضافه شد تا بتواند به نیازهای مشتریان خود بابت انتقال امن و سریعتر اطلاعات فارغ از بعد مسافت پاسخ دهد.
به جرات میتوان گفت مودم KEDGE100 کاریزان یکی از پیشرفته ترین و امن ترین دستگاه های انتقال اطلاعات میتنی بر فناوری 2.75G موجود در بازار است و شرکت کاریزان ارتباط تنها تولید کننده این مودم ها در ایران می باشد.

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه ، 10 مهر 1392 ، 14:26 ) ادامه مطلب...
 

Karizan Watchping - دستگاه کنترل اتصال سرور های شبکه

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

دستگاه Watchping کاریزان با انجام Ping های متوالی اتصال چندین سرور را در شبکه کنترل می کند. این دستگاه با قرارگیری در بستر شبکه های محلی و یا اتصال به اینترنت می تواند روی یک یا چند سرور نظارت نموده و ضمن کنترل اتصال و پاسخ گویی آنها، از کیفیت اتصال آنها (Ping Response Time و Ping Lost Percentage) گزارش تهیه نماید. همچنین Watchping در صورت تشخیص عدم اتصال هر سرور با استفاده از سرویس SMS مدیریت شبکه را از این قطعی مطلع می نماید.

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه ، 10 مهر 1392 ، 14:30 ) ادامه مطلب...
 

هوشمند سازی روشنایی معابر

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

با توجه به اینکه روشنایی معابر به خصوص معابرعمومی جزء یکی از پرمصرفترین محل ها از لحاظ مصرف انرژی الکتریکی بوده و از طرف دیگر از ضروری ترین سیستم ها از لحاظ امنیت اجتماعی و فردی می باشد، استفاده و مدیریت هوشمندانه می تواند به مقدار زیاد باعث صرفه جویی در مصرف انرژی گردد. یکی از مشکلات اساسی ورود سیستم روشنایی معابر به مدار شبکه برق در پیک بارمی باشد که باعث افزایش مقدار پیک شبکه شده و نیز به علت ورود توامان و یکجای همه چراغ ها یک شوک شدید به شبکه وارد می شود.

 

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه ، 10 مهر 1392 ، 14:31 ) ادامه مطلب...
 

برد آموزشی ARM 7

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

بر روی این برد میکروی AT91SAM7S که دارای معماری ARM7 وساخت شرکت Atmel می باشد، قرار دارد. برای راحتی کار میکرو این برد روی یک daughter board قرار گرفته است تا به آسانی یتوان آن را جابجا کرد. بعلاوه در صورت نیاز می توان میکرو را بر روی خود برد اصلی مونتاژ نمود تا بصورت یک برد مجتمع از آن استفاده کرد.

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه ، 10 مهر 1392 ، 14:32 ) ادامه مطلب...
 

سیستم های کنترل با اس.ام.اس KT100

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

كنترل و نظارت تجهيزات و پارامترهاي محيطي از راه دور يكي از نيازهاي روزافزون محيطهاي خانگي و صنعتي است. بعد مسافت يكي از فاكتورهاي اساسي است. دستگاه هاي كنترل و نظارت KT-100 با استفاده از بستر شبكه موبايل قادر به نظارت و كنترل وسايل حتي در دورافتاده ترين نقاط كشور – تحت پوشش شبكه موبايل – است.تنها با داشتن گوشي موبايل؛ از وضعيت محيط در هر نقطه؛ در تمام شبانه روز مطلع شويد. علاو برآن به كمك نرم افزار تحت ويندوز، مي توان بطور متمركز تعداد زيادي KT-100 را مديريت كرد.

آخرین بروزرسانی ( سه شنبه ، 7 مهر 1394 ، 15:53 ) ادامه مطلب...
 
صفحه 1 از 2
موقعیت شما در وب سایت : صفحه اول محصولات