کاریزان ارتباط

راهنمای استفاده از محصولات

مشخصات محصول کاتالوگ راهنما
ردياب امواج موبایل
این دستگاه قادر است امواج رادیویی منتشر شده از گوشیهای فعال موبایل ، دوربینهای مخفی بیسیم و میکروفونهای مخفی بیسیم را در بازه فرکانسی وسیع تا GHz 2.5 تشخیص دهد.

کاتالوگ

راهنمای استفاده


قاصدک

با دستگاه قاصدک با استفاده از شبكه موبايل مي‌تواند درهر فاصله‌ و مكاني كه پوشش شبكه موبايل وجود داشته باشد وسايل برقي را از راه دور بوسيله SMS كنترل كنيد و با اتصال حسگرهاي مختلف به آن بر محيط اطراف دستگاه نظارت داشته باشيد.

کاتالوگ

راهنمای استفاده


قاصدک II

با دستگاه قاصدک II با استفاده از شبكه موبايل مي‌تواند درهر فاصله‌ و مكاني كه پوشش شبكه موبايل وجود داشته باشد وسايل برقي را از راه دور بوسيله SMS كنترل كنيد. امکانات دستگاه در مقایسه با مدل قبلی بسیار پیشرفته تر شده است.

کاتالوگ

راهنمای استفاده


درب بازکن

دستگاه قاصدک با استفاده از موبایل، بدون هیچ گونه هزینه اضافه امکان باز و بسته کردن درب پارکینگ و درب منزل را برای شما فراهم می آورد. این دستگاه مجهز به ماژول موبایل می باشد. شما با تلفن همراهتان با برقراری یک تماس (Miss Call) با شماره دستگاه، درب را باز میکنید.

کاتالوگ

راهنمای استفاده


برد آموزشی ARM 7

برد آموزشي AT91SAM7S یک برد آموزشی برای میکروکنترلر های ARM7 شرکت Atmel می‌باشد. این برد حاوی تمامی اطلاعات لازم سخت افزار و نرم افزار بوده و توانایی ارزیابی و توسعه قابلیت های میکروکنـــــترلر AT91SAM7S را دارا می‌باشد.

کاتالوگ

 


WatchPing

دستگاه Watchping کاریزان با قرارگیری در بستر شبکه های محلی و یا اتصال به اینترنت می‌تواند روی یک یا چند سرور نظارت نموده و ضمن کنترل اتصال و پاسخ گویی آنها، از کیفیت اتصال آنها (Ping Response Time و Ping Lost Percentage) گزارش تهیه نماید.

کاتالوگ

 


KT-100
كنترل و نظارت تجهيزات و پارامترهاي محيطي از راه دور يكي از نيازهاي روزافزون محيط‌هاي خانگي و صنعتي است.بعد مسافت يكي از فاكتورهاي اساسي است. دستگاه KT100 با استفاده از بستر شبكه موبايل قادر به نظارت و كنترل وسايل حتي در دورافتاده‌ترين نقاط كشور-تحت پوشش شبكه موبايل- است.

کاتالوگ

کاتالوگ

راهنمای استفاده

راهنمای استفاده


سیستم هوشمند سازی روشنایی معابر
در سیستم هوشمند روشنایی معابر می توان با نصب دستگاه های تولیدی این شرکت بر روی تیرهای روشنایی معابر، وضعیت روشنایی لامپ ها را بر اساس نیازهای موجود تغییر داد.

کاتالوگ

راهنمای استفاده


Karizan GPRS/EDGE Router
دستگاه GPRS/EDGE Router کاریزان به شما این امکان را میدهد بدون نیاز به هیچ واسطه ای از طریق شبکه موبایل به اینترنت متصل شوید. از طریق این دستگاه میتوانید اطلاعات دستگاه های POS، وب کم ها، دوربینهای تحت شبکه، اطلاعات سیستمهای PLC وحتی شبکه های کامپیوتری را بدون هیچ واسطه ای برروی شبکه اینترنت منتقل کنید.

کاتالوگ

راهنمای استفاده


سفير
دستگاه "سفير" به شما امكان ميدهد كه دو وسيله برقي را همزمان كنترل كرده و از وضعيت دو حسگر مستقل باخبر شويد. امكانات خاصي در دستگاه تعبيه شده كه بتوانيد يك دستگاه برقي سه فاز را كنترل نماييد، امكاناتي نظير كنترل هر فاز به طور مستقل و يا روشهاي سويچينگ مختلف ديگر

کاتالوگ

راهنمای استفاده

راهنمای استفاده


سپهر
دستگاه "سپهر" مي تواند بطور همزمان 5 وسيله برقي را كنترل نموده و بر وضعيت 5 حسگر نظارت كند. نمايش وضعيت بر روي LCD دستگاه، ارسال SMSهاي مفهومي و ساده، قابليت كنترل دستگاه به دستگاه از امكانات آن است

کاتالوگ

راهنمای استفاده


 

خرید آنلاین

 


 

 

 
موقعیت شما در وب سایت : صفحه اول خدمات پس از فروش