کاریزان ارتباط

Karizan Watchping - دستگاه کنترل اتصال سرور های شبکه

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

دستگاه Watchping کاریزان با انجام Ping های متوالی اتصال چندین سرور را در شبکه کنترل می کند. این دستگاه با قرارگیری در بستر شبکه های محلی و یا اتصال به اینترنت می تواند روی یک یا چند سرور نظارت نموده و ضمن کنترل اتصال و پاسخ گویی آنها، از کیفیت اتصال آنها (Ping Response Time و Ping Lost Percentage) گزارش تهیه نماید. همچنین Watchping در صورت تشخیص عدم اتصال هر سرور با استفاده از سرویس SMS مدیریت شبکه را از این قطعی مطلع می نماید.

این دستگاه مانند اکثر مودم ها و روتر های شبکه توسط رابط Web خود تنظیم می گردد. کاربر با استفاده از این رابط می تواند لیست سرور ها را به دستگاه شناسایی کند، همچنین تنظیمات مربوط به ارسال SMS به مدیریت شبکه و گزارش گیری از کیفیت اتصال سرور ها در این رابط Web قرار گرفته اند.


دستگاه Watchping با انجام مکرر عمل Ping در فواصل زمانی قابل تنظیم، گزارشی از میانگین زمان Ping Response در زمان های مختلف و درصد Ping های بدون جواب نسبت به کل Ping ها تهیه نموده و از طریق رابط Web به کاربر ارائه می نماید. همچنین در صورت نیاز کاربر می تواند خلاصه ای از این گزارش ها را از طریق SMS دریافت نماید.

 

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه ، 10 مهر 1392 ، 14:30 )  
موقعیت شما در وب سایت : صفحه اول محصولات محصولات خارج از خط توليد Karizan Watchping - دستگاه کنترل اتصال سرور های شبکه