کاریزان ارتباط

برخي از مشتريان اين محصول

شركت سايبر صنعت

اداره كل دارايي تهران

شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ

مودم KEDGE کاریزان

مودم KEDGE100 کاریزان یک دستگاه با کارایی بالا با قابلیت بروز رسانی برای استفاده در محیطهای صنعتی با نویز بالا و ارتباط با دستگاه های صنعتی می باشد. مودم KEDGE100 کاریزان برروی بستر موبایل وبا فناوری نسل 2.75G فعالیت میکند و اجازه میدهد چند کامپیوتر، لپ تاپ، وب کم، بردهای PLC، دستگاه های POS و ATM و دیگر دستگاه های مبتنی بر Ethernet بطور همزمان از طریق یک مودم به شبکه مرکزی متصل گردند، این اتصال می تواند اتصال اصلی یا پشتیبان باشد.
با توجه به پشتوانه موفق شرکت در ساخت تجهیزات مبتنی بر GSM/GPRS/EDGE ، مودم KEDGE100 کاریزان به مجموعه سخت افزارهای شرکت اضافه شد تا بتواند به نیازهای مشتریان خود بابت انتقال امن و سریعتر اطلاعات فارغ از بعد مسافت پاسخ دهد.
به جرات میتوان گفت مودم KEDGE100 کاریزان یکی از پیشرفته ترین و امن ترین دستگاه های انتقال اطلاعات میتنی بر فناوری 2.75G موجود در بازار است و شرکت کاریزان ارتباط تنها تولید کننده این مودم ها در ایران می باشد.

 

 


مودم KEDGE100 کاریزان شبکه محلی کاربر را  از آسیبهای ناشی از حمله های اینترنتی و هک محفوظ نگاه میدارد و درعین حال به کاربر امکان میدهد دستگاه های مختلف با تکنولوژیهای مختلف که در مکان های جغرافیایی مختلف قرار دارند، را در شبکه محلی خود کنترل کرده و انتقال اطلاعات نماید. امکاناتی که هیچ مودم دیگری در اختیار کاربر قرار نمیدهد.

 

مشخصات سخت افزاری:

قابلیت های نرم افزاری:

• واسط Web
واسط Web در این مودم وظیفه ی ایجاد سهولت در انجام تنظیمات مودم را انجام می دهد، با اتصال به IP مودم در شبکه از طریق مرورگر اینترنت می توانید به صفحه ی تنظیمات آن دسترسی پیاده کنید، تمام تنظیمات مودم، مانند تغییر IP Address، تغییر روش اتصال به GPRS و ... در این صفحات وب قابل اعمال می باشند.

• VPN
از آنجایی که در زمان اتصال یک مودم GPRS به شبکه موبایل، IP اختصاص یافته لزوما یک IP معتبر در شبکه ی اینترنت نمی باشد، این مودم قابلیت اتصال به یک سرور VPN را برای ایجاد یک اتصال اختصاصی و رفع مشکل IP غیر معتبر فراهم نموده است. این قابلیت به راحتی از طریق رابط Web مودم تنظیم می گردد. هم چنین این قابلیت علاوه بر رفع مشکل مذکور امکان Encrypt کردن داده ها در حال ارسال و Decrypt کردن آنها در هنگام دریافت را فراهم می نماید، با استفاده از این قابلیت امکان شنود داده ها و یا ایجاد تغییر در آنها کاملا از بین می رود. این قابلیت مودم مختص مودم شرکت کاریزان ارتباط می باشد و در مودم های مشابه خارجی یافت نمی شود.


• NAT
این روش مرسوم در انواع مودم ها و راتر ها برای تقسیم یک آدرس IP بین چندین کاربر می باشد، هر چند در این روش در صورت استفاده از روش VPN نیازی به استفاده از این روش نمی باشد، اما قابلیت استفاده از آن به عنوان یک روش مرسوم در مودم گنجانده شده است. استفاده از این روش نیز اختیاری می باشد.

• Virtual Server
قابلیت Virtual Server برای ارسال بسته های داده مربوط به پورت های مختلف به IP های داخل شبکه در هنگام فعال بودن NAT می باشد، که در صورت استفاده از VPN نیازی به استفاده از این قابلیت نمی باشد.

کاتالوگ راهنما

کاتالوگ

راهنمای استفاده


 

نمایندگان فروش

تهران - دفتر مرکزی

تلفن: 88691923-021

 


استان هرمزگان

شرکت طنین پیامک خلیج فارس
جناب آقای قنبرزاده

آدرس: هرمزگان، بندرعباس، گلشهر شمالی، بلوار امام خمینی، خ دارو پخش، ساختمان کوروش، واحد 6
تلفن: 8-6677105-0761
فکس: 6682937-0761


استان فارس

شرکت بازرگانی کیومرثی
جناب آقای کیومرثی

آدرس: شیراز، خیابان توحید، مجتمع تجاری شهر، فاز 1، طبقه 4، واحد 408
تلفن: 2332350-0711


استان فارس

شرکت فن آوران برق فیروزصنعت 
جناب آقای صابری فیروزی

آدرس : مرودشت، خیابان 22 بهمن، چهار راه اول شمالی، سمت راست
تلفن: 3281310-0917


استان گیلان و مازندران

شرکت تجهیز بنای خزر
جناب آقای مهندس فرابراهیمی

آدرس: گیلان ،رشت، خ تختي، ابتداي كوچه توانبخشي، بالاي بانك ايران‌زمين، طبقه دوم
تلفن:7227002-0131
فاكس:7227001-0131
http://www.tajhizbana.com


استان کرمان

جناب آقای عباسعلی کریمی

آدرس: رفسنجان، اسماعیل آباد نوق، خ شهید استاد حسینی، پ 117
تلفن: 1923672-0913


استان سیستان و بلوچستان

شرکت پارس توان گستر زاهدان

آدرس: زاهدان ، خیابان دانشگاه ، نرسیده به میدان امام علی ، جنب هتل صالح ، پاساژ صالح ، واحد 13
تلفن :05413218803 – 05413254940 الی 4

موقعیت شما در وب سایت : صفحه اول مودم EDGE/GPRS